MBA IT BLOG

Śniadanie z MBA IT - podsumowanie

24 września w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha miało miejsce wyjątkowe dla nas wydarzenie, pierwsze spotkanie osób zainteresowanych studiami MBA IT. Ilość zgromadzonych osób oraz ich odbiór studiów przebił wszystkie nasze oczekiwania


Wartościowe rozmowy o przywództwie i zarządzaniu w IT, o przewodzeniu, autonomii i samoorganizacji. Dyskusja, czy można pogodzić bycie managerem z rolą lidera. Odpowiedź: nie tylko można, ale i trzeba! O partycypacji i angażowaniu pracowników w podejmowanie decyzji biznesowych. Oraz o rozwoju talentów i odpowiedzialności organizacji w budowaniu różnorodnych ścieżek kariery; nie tylko eksperckich i liderskich. 

Takich tematów dotknęliśmy podczas panelu dyskusyjnego z udziałem ekspertów, naszych wykładowców. Dziękujemy za dynamiczną wymianę opinii i przemyśleń Sebastian DrzewieckiPawel BrodzinskiKrystyna PietrzykowskaPiotr Prokopowicz


Dziękujemy zaangażowanej publiczność za tak liczne przybycie oraz sporo ciekawych pytań i tematów na kolejne spotkania. Networking w wyśmienitym towarzystwie branży Tech & IT. To doskonała baza do budowania społeczności wokół studiów MBA IT!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć ze śniadania, panelu i networkingu wejdź TUTAJ.

Studia MBA IT na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie startują już w listopadzie. Nadal mamy kilka wolnych miejsc. Informacje o programie i rekrutacji naszej stronie.

Dziękujemy naszym partnerom: FreenovationHitachi VantaraSabre PolandHitachi ABB Power GridsNowoczesny Lider.
Wydarzenia