MBA IT BLOG

Partner merytoryczny studiów - Hitachi Vantara

Z przyjemnością ogłaszamy, że Hitachi Vantara będzie wspierać merytorycznie pierwszą edycję MBA IT KSB UEK.

Hitachi oficjalnie dołącza do grona Partnerów kierunku, a przypieczętowali to swymi sygnaturami  Dariusz Dajszczyk - Dyrektor w Hitachi Vantara, Piotr Sedlak, Ph.D. - Dyrektor Krakowska Szkoła Biznesu UEK | Cracow School of Business CUE z Justyna Pawlak-Mihulka - Dyrektor Programu MBA IT. 

Już dziś cieszymy się na tę współpracę, a czeka nas wiele wspólnych akcji. Na początek warto wspomnieć, że w naszej kadrze wykładowców jest - Darek Dajszczyk, który przygotuje i poprowadzi dla naszych studentów kurs "Zarządzanie zmianą i komunikacja w zarządzaniu zmianą oraz kryzysem. Zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem IT". Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z trzech przeprowadzonych dużych transformacji organizacyjnych.

Hitachi Vantara pomaga klientom na drodze transformacji cyfrowej i modernizacji tradycyjnego centrum przetwarzania danych – takiego, które jest skoncentrowane na obniżaniu kosztów, minimalizacji budżetów i zwiększaniu wskaźnika rentowności aktywów – w kierunku centrum przetwarzania, pełnego nowoczesnych inwestycji, których celem jest zwiększanie przychodów przedsiębiorstwa i monetyzacja danych, będących w jego posiadaniu.

Wspólnie będziemy budować przestrzeń dla liderów i liderek do pogłębiania swojej wiedzy i wymiany informacji. Wkrótce ogłosimy kolejne wspólne przedsięwzięcia w ramach naszej współpracy. Stay tuned!

Rekrutacja na I edycję studiów podyplomowych MBA IT już trwa! Ruszamy już w listopadzie! Po więcej informacji zapraszamy do zakładki REKRUTACJA.
Partnerzy