MBA IT BLOG

Poznaj 5 modułów tematycznych

Chcesz dowiedzieć się więcej o studiach MBA IT KSB UEK?

Koniecznie sprawdź program, który jest unikatowy w skali kraju. Nowatorska tematyka i forma zajęć są odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się sektor IT. Nasze studia w całości są skoncentrowane na tematyce charakterystycznej i kluczowej dla managerów technologicznych.
Program opiera się na 3 kluczowych filarach:
I - rzetelnej wiedzy, badaniach i danych,
II - doświadczeniu i najlepszych praktykach liderów i specjalistów sektora IT & Tech,
III - warsztacie umiejętności eksperckich i tworzenia projektowo narzędzi, które można wdrożyć kolejnego dnia w swojej organizacji.

Na podstawie tych założeń powstał szczegółowo dopracowany program, ułożony w aż 5 modułów tematycznych, obejmujących kluczowe dziedziny związane z zarządzaniem organizacją, transformacją cyfrową, nowoczesnymi technologiami, zarządzaniem projektem i produktem, modelowaniem biznesowy, skalowaniem, przywództwem oraz zarządzaniem zespołami wysokoefektywnymi.

Za program i założenia merytoryczne MBA IT odpowiada Justyna Pawlak-Mihulka - na co dzień Freenovation Partner i Co-Founder oraz Kierownik Merytoryczny Studiów Podyplomowych na AGH University of Science and Technology - IT Business Management AGH i Talent Management in Tech AGH. Ekspert w obszarze talent development, kultury innowacji oraz nowoczesnego przywództwa.

Poznaj cały program studiów TUTAJ.
Dowiedz się więcej